Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz!
Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Agbot Sıkça Sorular ve Cevapları ...

YazarMesaj
kimpaksa
Moderatör
Moderatör
kimpaksa

Aktiflik :
Agbot Sıkça Sorular ve Cevapları ... Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Agbot Sıkça Sorular ve Cevapları ... Right_bar_bleue

Agbot Sıkça Sorular ve Cevapları ... Empty
MesajKonu: Agbot Sıkça Sorular ve Cevapları ...   Agbot Sıkça Sorular ve Cevapları ... I_icon_minitimePtsi Mayıs 25, 2009 2:14 pm

Soru : Agbotu Kurduktan Sonra Normal Agbotsuz Oyuna Giremiyorum ( Server Under Inspection Hatası ALıyorum ) Nedeni Nedir ?

Cevap : Agbot İçin Kullandığımız Media Patcher Olayı Media.pk2'yi Bot İçin Değiştirir ve Botsuz Giremezsiniz...Tekrar Eski Haline Getirmek İçin Media Patcheri Tekrar Çalıştırıp Aynı İşlemleri Tekrar Yaparak Yaptığınız Değişiklikleri Geri Almaktır...

Soru : Bu Bot Paralı mı ?

Cevap : Hayır , Tamamen Ücretsizdir.

Soru : Bot Pot Alıp Silahı Üst Başı Onarır mı ?

Cevap : Evet , Bunun İçin Şu Konuyu İnceleyin;

http://www.silkroadmax.co...imli-anlatim-t6798.0.html

Soru : Oyuna Giriyorum Ama Skiller Yok Ne Yapabilirim ?

Cevap : Oyundan Çıkıp Herşeyi Doğru ve Düzgün Yaptığınızdan Emin Olup Tekrar Girmelisiniz ( Skiller Gelene Kadar Aynı İşlemi Tekrarlayın )

Soru : Nu Connectoru Açıyorum Ama Listening for bot connection veya Listening for bot connection Client Demiyor Ne Yapabilirim ?

Cevap : Konuda Verilen Açıklamada Media Patcher Olayını Yaptığınızdan Emin Olun

Soru : Agbota Tıklıyorum Ama Açılmıyor Ne Yapabilirim ?

Cevap : Bazen Farkında Olmadan daha Önceden Agbota Tıklıyorsunuz ve Arkpalanda Çalışır Vaziyette Oluyor Fakat Bunu Görmüyorsunuz ve Tekrar Tekrar Açmaya Çalışıyorsunuz Haliyle Açılmıyor, Bu Durumda En Basit Yol Pc nize Bir Reset Atmak Olacaktır.

Soru : Vista Kullanıcısıyım Agbota Tıklıyorum Açılmıyor Hata Veriyor Ne Yapmalıyım ?

Cevap : Denetim Masasına Girin Kullanıcı Hesaplarına Tıklayın Orda Kullanıcı Hesap Denetimini Aç Kapa Var , Kapatmayı Seçin Pc niz Yeniden Başlatılacak ve Sorun Çözülmüş Olacak.

Soru : combdlg32.ocx ve " Component 'COMCTL32.OCX' or one of its dependencies not correclty registered :a file is missing or invalid " hatası alıyorum ne yapmalıyım ?

Cevap : Aşağıdaki linkten Library Filesi indirip kurun sorun düzelecektir.
Library Files Download :http://www.ascentive.com/support/new/libraryfiles.exe
Soru : Bu Botla Birden Fazla Char Açabilir miyim ?

Cevap : Hele Düzgün Olarak Birini Açında Yatıp Kalkıp Dua Edin

Soru : Bu Botla Ban Yeme İhtimalimiz Daha mı Yüksek ?

Cevap : Hayır , Bütün Botlarda Ban Yeme İhtimali Eşittir , Hiç Birinin Diğerinden Faha Fazla Riski Yoktur...Silk Alarak Bu İhtimali En Aza İndirmek Sizin Elinizde.

Soru : Bu Botu Kurdum Herşey Tamam Yalnız Kendi Kafasına Göre Ortalıkta Dolaşıp Duruyor Nedeni Nedir ?

Cevap : Huntig Area Kısmını İşaretlemişsinizdir Ordaki Tik İŞaretini Kaldırın Sorun Çözülecektir...

Agbot Sıkça Sorular ve Cevapları ...
1 sayfadaki 1 sayfası