Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz!
Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sevgi Efektli Resim Yapma

YazarMesaj
Admin
Yönetici
Yönetici

Aktiflik :
Sevgi Efektli Resim Yapma Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Sevgi Efektli Resim Yapma Right_bar_bleue

Sevgi Efektli Resim Yapma Empty
MesajKonu: Sevgi Efektli Resim Yapma   Sevgi Efektli Resim Yapma I_icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 9:02 am

Sevgi Efektli Resim Yapma 3711bannercpb
Sevgi Efektli Resim Yapma 52b050b23e07
sonra renk ayalarını yapıoruz foto.nun ctrl+b ye basarak aşşağıdaki adımları uyguluoruz.
Sevgi Efektli Resim Yapma 93f0997e458d
Sevgi Efektli Resim Yapma 8fbd015a216d
Sevgi Efektli Resim Yapma Dffe7faa52ce
adımları uyguladıktan sonra aşağıdaki görüntüyü elde etmiş olcaz.
Sevgi Efektli Resim Yapma 17a09e591a99
Ve yeni bir layer açıoruz.(ctrl+shift+N) yapıoruz bu layer'ın modunu screen yapıyoruz.sonra bu layer aaşşagıdaki gibi ben bu renkeleri verdim kafanıza göre boş kalmıcak şekilde doldurun boyayın brush tool ile fırcanızı 100 pc yapın boyayın.
Sevgi Efektli Resim Yapma E3552e1f15ef
sonra bu layerın apacity değerini 75 ypalım eger guzel olduysa fotografınız daha da düşürebilrsiniz. ben 75 yaptım.
Sevgi Efektli Resim Yapma D155f0cd0706
Sonra araçlarımızdan custom shape tool'e tıklıoruz ve kalp iconumuzu seçip foto.üstünde çizioruz.çizdikten sonra (ctrl+enter) yaparak seçili hale getirip eger oynatmak isterseniz seçili haldeyken araç çubugumuzdaki elip dikdörtgen olan yere tıklatın seçili alana sağ tik yapıp transform selection derseniz oynatabilrsiniz bur alanı ve okeyledikten sonra buray (ctrl+alt+D) ye basarak feather verin 10-15 deyin kopyasını alın bunun ve yapıştırın ama bu kopyamızı en üst layer'a taşıoruz.
Sevgi Efektli Resim Yapma 0374c0e2ab59
eger hepsini yaptyısanız foto. aşagıdaki gibi olacaktır takıldıgnız bi yer olrsa sorabilrsiniz...
Sonuç
Sevgi Efektli Resim Yapma 8ead4113c140
http://sonsilkroad.yetkinforum.com

Sevgi Efektli Resim Yapma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Videolara Zoom Yapma (Camtasia Stuido 5 - 6)